За чисте довкілля!!!

На виконання розпорядження КМУ від 31 березня 2010 року №777-р «Про деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.04.2019 №43 в смт. Нові Білокоровичі проводилися заходи із санітарного очищення та благоустрою території населеного пункту. Більшість громадян, молоді з розумінням ставиться до подібних акцій і приймають активну участь в заходах в періоди, так званих в народі «суботниках».

Проблема сміття – одна з найактуальніших для нашої держави.
Не залишились осторонь і працівники ДП «Білокоровицький лісгосп», які прийняли активну участь у прибиранні території. Масштаби засміченої території вражали. Було дивно, що люди де живуть, відпочивають, там і смітять.
Учасниками даного заходу були також учні Новобілокоровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Для дітей було проведено загальношкільну лінійку на подвір’ї школи, під

 час якої директор Балах Ф.В. оголосив про початок щорічної акції. Загальна чисельність учнів, які приймали участь в акції налічувала близько 90 чол. Прибрано подвір’я школи, парк біля Будинку культури, узбіччя біля доріг. Упорядковано шкільний сад та стадіон, дитячий майданчик.
В кінці акції представники ДП «Білокоровицький лісгосп» закликали усіх діток бути чемними до природи та культурними на відпочинку, не смітити в лісі, на узбіччях біля доріг, прибирати за собою після відпочинку. Подумайте про красу природи, не зіпсованої вашими прогулянками, про добробут свій і тих, хто прийде у ліс після вас.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *