ВІДКРИТТЯ ЕКОЛОГІЧНОГО МІСЯЧНИКА

Екологічний місячник «Зелена весна» був започаткований в 2014 році, з метою формування ставлення учнівської молоді до природи та я кий спрямовує шкільну молодь до підвищення загального рівня екологічних знань, набуття практичних навичок поведінки на природі, формування позитивного ставлення до природи.

Тому екології сьогодні придається багато уваги і за рахунок таких місячників на яких ви працюєте по своїх шкільних програмах (випалювання трави, викид шкідливих речовин у атмосферу та водойми).

З метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля в школі місячник екології та благоустрою «Весна-зелена», у рамках якого учні залучаються до участі у щорічних Всеукраїнських акціях: «За чисте довкілля», «Посади своє дерево», «День птахів», екологічно-натуралістичних конкурсах, благоустрою подвір’я школи та прилеглих територій.

Так, у зв’язку з відкриттям екологічного місячника учні шкільного лісництва Новобілокоровицької ЗОШ провели захід щодо екологічної ситуації в Україні та у світі в цілому. Представниками від ДП «Білокоровицький лісгосп» були інженери з охорони та захисту лісу Кузьменко В.Л. та Погорілий В.К., які виступили з промовою та закликали берегти природу та берегливо відносит ися до навколишнього

середовища. Екологія майбутнього залежить від нашого ставлення до її сьогодні, тобто від сьогодення, а сьогодення – це ми з вами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *