Про нас

       Білокоровицький лісгосп створений 30 червня 1952 року в результаті поділу Олевського лісгоспу. 2005 року Білокоровицький лісгосп перейменований на «Державне підприємство «Білокоровицьке лісове господарство».
За всі роки існування лісгоспом керувало 9 високоосвічених, впевнених, енергійних, вольових спеціалістів лісового господарства – С.Є. Волох, І.Д. Охріменко, М.А.Козирацький, П.С. Іщук, М.П. Щербатко, А.І. Мельниченко, В.В. Докійчук, Ю.П. Прокопов та І.В. Дмитренко.
З грудня 2009 року та по даний час очолює підприємство вимогливий до себе і до підлеглих директор Шевчук Юрій Іванович.

           На Білокоровицькому лісопромисловому комплексі ДП «Білокоровицький лісгосп» працює 130 робітників: начальник комплексу – Панченко В.М., старший майстер на лісозаготівельних роботах – Одруженко Т.П., два майстри на лісозаготівельних роботах – Омельченко К.І.,Полєва О.М., старший майстер виробничої діяльності – Рудік В.П., майстер виробничої діяльності – Данюк Н.П., три бухгалтери – Жеревчук Н.І., Левченко М.Г. та Яковенко О.П.
Нижній склад призначений для приймання, зберігання і первинної обробки деревини, а також відвантаження готової продукції споживачам. Сортування колод проводиться за допомогою поздовжнього транспортеру Б-22У.  Цей транспортер переміщає колоди від обробного майданчика до штабелів, де вони подаються в кармани-накопичувачі для навантаження в залізничні вагони та на автомобільний транспорт краном ККС–10.
Частина сортиментів з нижнього cкладу поступає в цех переробки деревини для виготовлення товарної продукції. Річний об’єм переробки деревини на підприємстві складає 2,5 тис.м3. Успішно експлуатуються імпортні стрічковопильні верстати. На території цеху переробки деревини  функціонує сушильна  камера, де  в місяць піддається обробці близько 100 м3 хвойного пиломатеріалу

Основними видами продукції, що реалізує ДП "Білокоровицький лісгосп" є:

•    лісоматеріали круглі для виробітку пиломатеріалів;
•    лісоматеріали для виробітку целюлози і деревної маси;
•    дров’яна деревина для технологічних потреб;
•    дрова паливні;
•    пиломатеріали хвойних та листяних порід.

ДП "Білокоровицький лісгосп" щоквартально бере участь у проведенні аукціонних торгів з продажу необробленої деревини і на українському ринку працює з такими відомими споживачами як: "ТОВ "Кроно-Україна", ТОВ "Свиспан Лімітед", ТзДВ "Перечинський лісохімічний комбінат", ТОВ "Цунамі", ТОВ "Барлінек Інвест", та інші.
Також підприємство співпрацює з такими іноземними фірмами як "Осуна", "Трейл Холдінг", «Ліго», «Ердерт Тужер» інші.

Обсуждение закрыто.