Посадка лісу в Жубровицькому лісництві в рамках акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”

Щорічно в Україні проводиться акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”. І щоразу до неї долучається все

більше бажаючих озеленити рідну країну, зробити свій внесок у примноження лісових багатств та

покращення екології.

Так, в рамках цієї акції 12 квітня 2019 року  на території Жубровицького лісництва ДП «Білокоровицький лісгосп» проводилась весняна посадка лісу.

В акції приймали безпосередню участь директор ДП «Білокоровицький лісгосп» Шевчук Ю.І., головний лісничий Бондарчук Р.П., лісничий Жубровицького лісництва Рудік В.І.,

помічник лісничого Кривой Д.В. із залученням учнівської

молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісових насаджень.

Загалом, на початку акції лісничий Жубровицького лісництва Рудік В.І. ознайомив всіх з короткою характеристикою лісництва, розповів про ділянку, де проводитиметься акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» кв. 46, в.39, пл. 2,2 га, ТУМ С2. Також розповів, які культури будуть створювати на даній площі при схемі посадки 3,0*0,6 та схемі змішування 4Сз 2 Дз + Мде + Яле + Ч. Показав дітям та присутнім як необхідно правильно робити посадку лісових культур.

Головний лісничий Бондарчук Р.П. розповів про загальні показники на 2019 рік по ДП «Білокоровицький лісгосп»: 283 га посадки, 130 га доповнення, що створено розсадників 2,5 га, теплиць 0,3 га, коробів 200 м². В них висіяно жолудя дуба 2,2 га. насіння сосни 0,3 га, модрини 0,01 га, чагарників 0,24 га.

Директор ДП «Білокоровицький лісгосп» Шевчук Ю.І. привітав учасників акції та відзначив, що акція проводиться для долучення молоді та громадськості до створення лісових культур з яких в подальшому виростуть лісові насадження для майбутніх поколінь.  Наголосив, що лісники більше створюють лісові насадження ніж їх вирубують.

Голова Олевської РДА Лазаренко Д.О. відзначив, що

примноження зелених скарбів – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає масштабнішою і охоплює все більше людей. Відтворення й охорона лісів надзвичайно важлива справа і успіх її залежить від етичної і моральної поведінки кожної людини.

Голова Олевської ОТГ Омельчук О.В. та голова Білокоровицької ОТГ Коцур С.Л. зауважили, що  метою акції є поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень,

дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення населенню важливості створення лісових насаджень.

Відтак, спільними зусиллями посадка дерев пройшла успішно. Загалом було засаджено 1,8 га лісової площі. На якій висаджено сіянців дуба – 6480 шт, сосни – 2160 шт, модрини –300 шт, ялини – 300 шт, чарагників – 300 шт. Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували всіх та подарували позитивні емоції. Ми впевнені, що посаджені на позитиві деревця, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь нашій Україні.

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *