Охорона праці – це святе!

Наприкінці січня  2019 року в ДП «Білокоровицький лісгосп» проведений позаплановий семінар-навчання з питань охорони праці за участю:

Шевчук Ю. І.  – директор ДП «Білокоровицький лісгосп» .

Лаховець М.В. – головний інженер ДП «Білокоровицький лісгосп»

Бондарчук Р.П. – головний лісничий ДП «Білокоровицький лісгосп»

Ковальчук М.М. – провідний інженер з ОП ДП «Білокоровицький лісгосп»

Прокопенко С.П. – експерт технічний з промислової безпеки ДП «ЕТЦ Безпеки»

Олексієнко В.В. – головний спеціаліст відділу профілактики страхових виплат УВД ФСС України в Житомирській області

Ничипорчук А.В. – страховий експерт з охорони праці Ємільчинського  відділення УВД ФСС України в Житомирській обл.

Конончук М.М. – голова профспілкового комітету ДП «Білокоровицький лісгосп»

Посадові особи ДП «Білокоровицький лісгосп»  - 135 чоловік.

Було доведено, що протягом  2018 року, як і попередні роки, в лісгоспі одним з головних напрямків діяльності колективу поряд з питаннями виробничої діяльності були питання створення працівникам безпечних умов праці,  профілактики виробничого травматизму, дотримання працівниками Закону України „Про Охорону праці", галузевих Правил, виробничих та посадових інструкцій з охорони праці, вимог наказів Держлісагенства, Житомирського ОУЛМГ та інших нормативних актів з Охорони праці.

З цією метою на підприємстві на заходи по  виконанню вказаних завдань протягом всього періоду 2018 року використано коштів в сумі 1 млн.180 тис. 00 грн., при планових асигнуваннях 681,3 тис. грн.. із витраченої суми на придбання спеціального одягу, взуття та інших 3І3 працівників спрямовано 374,0 тис. грн.. Проведено навчання та перевірку знань у всіх лісництвах і цехах по спеціальній програмі з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки 328 працівників витрачено коштів 124,3 тис. грн.. Проведено обов'язкового періодичного медичного огляду 105 працівників витрачено коштів 36,4 тис. грн.. Надано працівниками , зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці рівноцінних харчових продуктів до молока на суму 28,0 тис. грн..

Для виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки при проведенні лісосічних робіт, а також експлуатацію машин, механізмів, устаткування, вантажопідіймальних кранів і машин, трелювання, транспортування лісу, технічне обслуговування машин механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, яке знаходиться на балансі підприємства, по наказах лісгоспу проведено закріплення за кожним механізмом атестованих працівників та керівників робіт.

  На виконання наказу №331 від­­­ 03.10.2018р.  по підприємству було проведено навчання і перевірка знань «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» - 12 осіб, Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання -23 особи. Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості – 48 осіб.

Для забезпечення належного рівня охорони праці на підприємстві службою охорони праці проводилась слідуюча робота.: - Проведено обстежень 71: - Виявлено порушень НАОП -514.  Усунено -495.

В  2018 році нещасних випадків повязаних з виробництвом не було. Дорожньо – транспортних пригод за участю автотранспорту підприємства не зареєстровано.

Пожежі на виробничих об'єктах у 2018 році були відсутні.

З метою подальшого покращення стану охорони праці, пожежної безпеки та культури виробництва по створенню здорових і безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму, розроблена  план-програма  на 2019 рік. Доведено Рішення комісії оперативного, адміністративно-громадського контролю з охорони праці ІV рівня Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та Житомирської обласної організації профспілки працівників лісового господарства від 18 січня 2019 року.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *