НУБіП України проводить Олімпіаду для вступників-випускників шкіл

Враховуючи важливість для підготовки спеціалістів лісового господарства профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю Національний університет біоресурсів і природокористування України проводить Олімпіаду для вступників-випускників шкіл, участь у якій дає можлівість отримати +20 балів до сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та буде вирішальною при вступі до НУБіП України на спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства: деревообробні та меблеві технології, лісове господарство, садово-паркове господарство.

Олімпіада проводиться в два тури: дистанційному та очному. Дистанційний етап олімпіади проводиться до 29 березня 2019 року (заповнені анкети та виконані завдання необхідно надсилати рекомендованим листом до університету). Учасники першого туру Олімпіади, які наберуть більше 75 балів допускаються до другого туру, який відбудеться 13 квітня 2019 року на базі НУБіП України за адресою: м.Київ, вул. Генерала Родимцева, 19, навчальний корпус №1.

Участь в олімпіаді безкоштовна.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті НУБіП України за посиланням https://nubip.edu.ua/node/55015 або за телефонами: дирекції ННІ лісового і садово-паркового господарства: (044) 527-85-28 (заступник директора ННІ ЛіСПГ Свинчук Віктор Адамович); кафедра ботаніки, дендрології та лісової селекції: (044) 527-85-18 (старший викладач Дубчак Марія Юріївна).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *