Міжнародний день птахів

Повернення птахів святкується також як і прихід весни. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішують шпаківні, роблять дуплянки. Птахи являються справжніми помічниками і друзями людини, вони знищують велику кількість шкідників ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Антоніна Гомеля, люди стоят, трава, дерево, на улице и природасільського і лісового господарства, зберігають для людей врожаї садів, полів, городів.

1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів. Мета цього інтернаціонального екологічного свята – збереження видового різноманіття та чисельності птахів.
Цьогоріч директор лісгоспу Шевчук Ю.І., головний лісничий Бондарчук Р.П., інженери з ОЗЛ Кузьменко В.Л., Погорілий В.К. разом із учнями шкільного На данном изображении может находиться: 1 человек, дерево, трава, на улице и природа Новобілокоровицької ЗОШ під наставництвом вчителя шкільного лісництва — Гомелі А.О. з великою цікавістю і бажанням поставилися до благородної справи, облаштовували в лісових масивах лісгоспу виготовлені учнями власноруч будиночки для прилетівших птахів.
учням шкільного лісництва було проведено екскурсію по території контори лісгоспу по підготовці
працівників до пожежонебезпечного періоду. Діти проявили не аби яку цікавість, задавали багато питань.На данном изображении может находиться: 8 человек, дерево, на улице и природа

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *