Конференція трудового колективу 2019 року

12 лютого 2019 року у приміщенні ДП «Білокоровицький лісгосп» було проведено конференцію трудового колективу лісгоспу з питань виконання умов колективного договору у 2018 році та внесенню змін та доповнень до колективного договору на 2019 рік.

На конференції були присутні 57 делегатів трудового колективу підприємства.

Робочу президію конференції представляли: директор підприємства Шевчук Ю.І., голова профкому Конончук М.М., лісничий Білокоровицького лісництва Кучеренко П.А., бухгалтер Білокоровицького ЛПК Жеревчук Н.І., лісоруб 5 р.   Жубровицького пром. складу Грек Б.А.

Голова профкому підприємства Конончук М.М.  прозвітував про роботу профспілки та виконання пунктів колективного договору за 2018 рік.

Головний лісничий Бондарчук Р.П. підбив підсумки роботи та підкреслив, що на підставі  показників фінансово-господарської діяльності підприємство в цілому в 2018 році спрацювали краще ніж в 2017 році.

Зауважив, що у звітному році підприємством було створено 267 га лісових культур,  при річному плані 250 га.  Догляд за лісовими культурами проведено на площі 1212 га при плані 1200. Для забезпечення власним садивним матеріалом, підприємством було вирощено 2,7 млн. штук сіянців сосни звичайної та дуба звичайного, заготовлено 17235 кг лісового насіння.

Для охорони лісу від пожеж проведено догляд за мінералізованими смугами в об’ємі 716 км.

За звітний рік на заходи по охороні праці використано коштів в сумі 1180 тис. грн.

Лісгоспом забезпечено ріст реалізації продукції. Всього за рік обсяг реалізованої продукції склав 151997 тис. грн., що становить 115,9% до відповідного періоду минулого року. Середньомісячна заробітна плата одного штатного  працівника  зросла на 50,3 %.         Заробітна плата виплачується два рази  на місяць. Щомісячно виплачується  премія  в розмірі 10-20 % та вислуга років  до 30 %.  Своєчасно сплачувались податки і збори. Всього за рік сплачено податків і зборів 49831,5 тис. грн.

Наполеглива робота працьовитих людей та трудових колективів дала нам можливість успішно виконати пункти колективного договору, та забезпечити кращу якість продукції та виконаних робіт.

Головний економіст Філімончук В.І. у своєму виступі наголосив на незначних змінах, які будуть внесенні до колективного договору на 2019 рік та подякував всім присутнім за гарну роботу у минулому році.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *