Готовність до пожежонебезпечного періоду 2019 року

Територія ДП «Білокоровицький лісгосп» розташована в межах трьох адмін. районів (Олевский, Ємільчинський та Лугинський). Щорічно до початку пожежонебезпечного періоду лісгоспом проводяться заходи щодо попередження виникнення, обмеження та розповсюдження лісових пожеж.

Щоб запобігти лісовим пожежам та зменшити вплив на об’єкти підвищеної небезпеки на території лісового фонду ДП «Білокоровицький лісгосп» в поточному році було розроблено мобілізаційно-оперативний план організації гасіння лісових пожеж, інструкцію про порядок взаємодії на випадок необхідної допомоги з державними пожежно-рятувальними підрозділами та лісгоспами, розроблено план комплексу заходів по попередженню своєчасному виявленню та гасінню лісових пожеж.Для запобігання та оперативного гасіння пожеж в разі їх виникнення проведено технічне обслуговування 5 пожежних автомобілів на базі ГАЗ-66-3 шт.., ЗІЛ 131 (АРС) – 2 шт., 4 цистерни на шасі, 8 тракторів з ґрунтообробним обладнанням, 14 мотопомп, 100 ранцевих оприскувачів, встановлено 3 системи відео спостереження, які введені в роботу. Працівниками лісової охорони на протипожежну тематику проводиться роз’яснювальна робота в школах, з населенням. Виставлені білборди у Радовельському, Зубковицькому та Білокоровицькому лісництвах.Так, 01 квітня 2019 року було залучено учнів шкільного лісництва Новобілокоровицької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з якими було проведено бесіду стосовно правил поведінки та

поводження в лісі в пожежонебезпечний період. Потрібно пам’ятати, що кожен з нас йде в ліс не останній раз, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та затишним. Поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини і треба дотримуватись правил поведінки під час відпочинку на природі.

Проведено екскурсію по ЛПС №2, яка знаходиться біля контори лісгоспу. Ознайомлено з засобами пожежогасіння, як вони застосовуються при гасінні лісових пожеж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *