«Безпечне та здорове майбутнє праці»

ДП «Білокоровицький лісгосп» відзвітував про проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні. Згідно наказу по підприємству №150 від 16.04.2019 року було створено та затверджено склад Організаційного комітету щодо проведення відповідних заходів з нагоди Дня охорони праці. Розроблені та затверджені плани заходів з підготовки та проведення у лісництвах і цехах Дня охорони праці. Доведено до підрозділів звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення 28 квітня 2019 року Дня охорони праці в Україні. В лісництвах і цехах в куточках з охорони праці розміщено інформацію присвячену Дню охорони праці. По підприємству за І квартал підведені підсумки роботи з визначенням кращих колективів, бригад та індивідуальних змагань з врученням грошових винагород. Також організовано та проведено відповідальними спеціалістами за участю профспілкового активу перевірки стану умов безпеки та гігієни праці на робочих місцях. Організаційним комітетом підприємства проведено 4 виїзні  семінар-наради в транспортному цеху, Білокоровицькому лісопромисловому комплексі, проміжних складах Жубровицького та Поясківського

лісництв. Спільно з профспілковим комітетом проведено відвідування сімей загиблих на виробництві працівників і інвалідів де надана грошова допомога, паливними дровами та лісоматеріалами. За підсумками роботи та з нагоди Дня охорони праці були відзначені громадські інспектори з охорони праці по підрозділах підприємства з врученням грошової нагороди. Працівникам підприємства постійно надаються консультації з питань охорони праці, як при зустрічі, так і у форматі телефонного зв’язку. Проведено медичних оглядів працівників 113 осіб  з якими була проведена роз’яснювала робота щодо необхідності проходження медичного огляду та дотримання власної безпеки і здорового способу життя. Молодих працівників залучено до процесу формування системи управління охороною праці по підрозділах підприємства.

У шкільному лісництві проведено урок на тему «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» учням були роз’яснені основні причини настання нещасних випадків в лісогосподарському виробництві та заходів по їх запобіганню.

За підсумками роботи з цією метою на підприємстві відбулися заходи.

На виконання вказаних завдань з початку 2019 року використано коштів в сумі 380 тис. 00 грн, при планових асигнуваннях 180 тис. грн. Із втраченої суми на придбання спец. одягу , взуття та інших 313 працівників спрямовано 106,0 тис. грн. Проведено навчання та перевірку знань з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки 285 працівників витрачено коштів 125,3 тис. грн. На проведення обов’язкового періодичного медичного огляду 113 працівників витрачено коштів 34 тис. грн. Надано працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими умовами праці, рівноцінних харчових продуктів до молока на суму 5,6 тис. грн. Для проведення основних фондів у відповідність з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці було витрачено 109,1 тис. грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *